لودینگ

نگاهی به دلیل کم شدن مخاطب تلویزیون

خانواده

نگاهی به دلیل کم شدن مخاطب تلویزیون

 

محمدرضا حسینیان مجری تلویزیون درباره اینکه مخاطب برنامه های تلویزیون کم شده است گفت: امروزه از فضاهای مختلفی می‌توان محتوا، آموزش و سرگرمی را دریافت کرد با این حال برنامه‌های خانوادگی هم همچنان مخاطب خود را دارند اما شاید تکثر رسانه‌ها باعث شده است هر کدام سهمی داشته باشند و به نوعی مخاطبشان تقسیم شود.

حسینیان عنوان کرد: من خودم این روزها در هفته یکی دو باری اجرای برنامه «سیمای خانواده» را دارم که بیش از ۲۵ سال سابقه دارد و می‌توانم بگویم این برنامه هنوز نجیب‌ترین مدل انتقال پیام را دارد. روی نجیب بودن تاکید دارم چون ممکن است آن تأثیرگذاری‌های سابق را نداشته باشد اما در مقابل آنچه که در فضای مجازی پخش می‌شود خانواده می‌تواند با خیال راحت پای آن بنشینید و از محتوای آن اطمینان داشته باشید.

حسینیان در پاسخ به اینکه در همین فضا چقدر لازم است برنامه‌های خانوادگی مطابق با نیاز مخاطب امروز تغییر کنند و محتوای جدی‌تر و غنی‌تری به او ارائه دهند؟ گفت: قطعاً و بدون شک نیاز به تغییر داریم و مهمترین نیازمان هم این هست که بتوانیم به صورت گسترده برای زنان به عنوان قشر تأثیرگذار این سرزمین برنامه داشته باشیم. زن آگاه جامعه را آگاه می‌کند و امیدوارم در همه برنامه‌ها زن را به صورت سرمایه برای بهبود حال تمام بخش‌های کشور ببینیم.

اشتراک گذاری
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print
جدیدتربن مطالب
مطالب مرتبط
دیدگاه‌ها

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *