لودینگ

انتشار فراخوان حمایت از پژوهش‌های حوزه بازی و اسباب‌بازی

تازه‌ها

انتشار فراخوان حمایت از پژوهش‌های حوزه بازی و اسباب‌بازی

انتشار فراخوان حمایت از پژوهش‌های حوزه بازی و اسباب‌بازی

 

 

از سوی شورای نظارت بر طراحی، تولید، واردات و توزیع اسباب‌بازی، فراخوان حمایت از پژوهش‌های حوزه بازی و اسباب‌بازی منتشر شد. شورای نظارت بر اسباب‌بازی از پژوهش‌هایی که بر مبنای نقش نظارتی این شورا بر اسباب‌بازی، توسعه صنعت اسباب‌بازی، فرهنگ، مسائل حقوقی، نیازهای تربیتی و روانشناختی و اقتصاد اسباب‌بازی باشد، حمایت می‌کند.

 

 

طبق این فراخوان تمامی پژوهشگران علاقه‌مند و فعال در حوزه سرگرمی‌ها و اسباب‌بازی‌ها می‌توانند طرح‌نامه تکمیل شده خود را در قالب فرم خام پروپوزال حداکثر تا روز ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ به نشانی (TSC@kpf.ir) ایمیل دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی ارسال کنند. بر همین اساس در صورتی از این پژوهش‌ها حمایت می‌شود که موضوع آن در راستای اهداف، ماموریت‌ها و سیاست‌های شورا باشد. موضوع‌های پیشنهادی در جهت راه‌های جدید برای توسعه، حمایت و یا رفع مسائل مربوط به صنعت اسباب‌بازی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یا شورای نظارت بر اسباب‌بازی باشد.

 

 

همچنین این پژوهش‌ها باید کاربردی و به‌روز باشد و قابلیت اجرایی شدن را داشته باشد یا اینکه نتایج پژوهش مستقیماً در جریان صنعت یا مسائل شورا باشد، به‌ دور از کلی‌نگری‌ها بوده و بتواند نتایج دقیق و ملموسی ارائه کند. نتایج پژوهش باید به صورت موردی و واقعی مورد استفاده قرار گیرد و چنانچه پژوهش در قالب پایان‌نامه است تمامی مراحل پایان‌نامه از انتخاب عنوان تا دفاع از پایان‌نامه و رساله با هماهنگی شورا انجام شده باشد و پروپازال‌های ارائه شده به کمیسیون پژوهش شورا صرفا در فرمت یادشده قابل پذیرش است.

 

 

شورای نظارت همچنین از پژوهش‌ها در چهار سطح معنوی به صورت مشاوره و قراردادن دیدگاه تخصصی به وسیله کارشناسان شورا، کانون و صنعت، انتشار و اطلاع‌رسانی نتایج از طریق رسانه‌های کانون و همکار، خبرگزاری‌ها و رسانه ملی، مادی از طریق اعطای کمک هزینه پژوهش به شرط پذیرفته شدن پروپوزال در کمیسیون پژوهش شورا و پژوهش‌های برتر در رویدادهای مرتبط (همچون هفته ملی کودک، هفته پژوهش، جشنواره ملی اسباب‌بازی) حمایت خواهد کرد.

اشتراک گذاری
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print
جدیدتربن مطالب
مطالب مرتبط
دیدگاه‌ها

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *