لودینگ

اجازه ندادیم جریان یادگیری متوقف شود

تازه‌ها

اجازه ندادیم جریان یادگیری متوقف شود

 

علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در آیین بازگشایی مدارس که با حضور رئیس جمهور در حال برگزاری است عنوان کرد: اجازه ندادیم جریان یادگیری متوقف شود.

کاظمی گفت: از همکاران فرهنگی که در شهرها و روستاهای دور و نزدیک، در کلاس های پرجمعیت در حاشیه شهرها و مناطق صعب العبور از طریق بسترهای چهارگانه مدرسه تلویزیونی، شبکه شاد، آموزش حضوری و توزیع درسنامه ها چراغ تعلیم و تربیت را روشن نگه داشتند و برخی جان خود را از دست دادند قدردانی می کنم و به روح مدافعان عرصه تعلیم و تربیت سلام و درود می فرستم.

وی ادامه داد: بر اساس واکاوی نقاط قوت و ضعف تجارب دوسال گذشته، سال تحصیلی جدید را با شعار «تضمین سلامت، استمرار آموزش و ارتقای کیفیت» آغاز می کنیم. خود را متعهد می دانیم با تمام توان در جهت تربیت نسلی آگاه، لایق، دین باور و مفتخر به ریشه های هویت ایرانی اسلامی تلاش کنیم. باور داریم که هیچ سرمایه ای بالاتر از کودکان، نوجوانان و جوانان برای تحقق آینده انقلاب اسلامی در اختیار نداریم. ما خواهیم کوشید با برنامه ریزی دقیق و هدفمند، توسعه عدالت آموزشی، توجه به همه دانش آموزان به ویژه مناطق محروم، مشارکت دادن خانواده ها به عنوان شرکای اصلی تعلیم و تربیت و استفاده از ظرفیت نهادهای دیگر، آسیب های تربیتی دوسال اخیر را تا حد امکان جبران و زمینه نصیب آموزشی برابر را برای همه دانش آموزان مهیا کنیم.

اشتراک گذاری
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print
جدیدتربن مطالب
مطالب مرتبط
دیدگاه‌ها

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *