لودینگ

همایش مجازی کیمیاگران جـوان برگزار شد

تازه‌ها

همایش مجازی کیمیاگران جـوان برگزار شد

گوشه چشم – همایش کیمیاگران جوان به مناسبت روز بزرگداشت زکریای رازی ـ شیمی‌دان و داروساز ایرانی و همچنین روز داروساز در قالب ارائه وبینارهای علمی دانشجویی و کارگاه آموزشی مجازی برگزار شد.

انجمن علمی دانشجویی شیمی کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان این دانشگاه، با همکاری جمعی از اساتید و دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی شیمی در گرایش‌های مختلف برگزار شد و هدف از برگزاری آن، افزایش اطلاعات عمومی و تخصصی دانشجویان و توانمندسازی آن‌ها بود.

دبیر انجمن علمی دانشجویی شیمی کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز آرش جوابی، با اشاره به این مطلب که در ایام کرونا به دلیل سوء استفاده برخی افراد سودجو در ارائه الکل صنعتی به جای الکل طبی به مردم، شاهد آسیب‌های جبران ناپذیری به سلامت برخی از شهروندان بوده‌ایم گفت: کارگاه آموزشی مجازی با عنوان راهکاری علمی و آزمایشگاهی و حتی خانگی برای شناسایی و تشخیص الکل های طبی و صنعتی و آموزش نحوه ساخت مواد ضدعفونی کننده شیمیایی بر پایه مواد الکلی نیز برگزار شد. همچنین بخش ویژه‌ای از نخستین شماره نشریه دانشجویی «کیمیاگران» انجمن علمی شیمی کاربردی دانشگاه آزاد شیراز به بحث معرفی الکل‌ها و خطرات استفاده غیر اصولی از آن‌ها اختصاص داده شده است.

اشتراک گذاری
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print
جدیدتربن مطالب
مطالب مرتبط
دیدگاه‌ها

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *